staff


Predrag Knežević


dipl. prav.


direktor

mr Dragana Dunčić


dipl.prostorni planer


pomoćnik direktora za poslove za osnivača

Branislava Toprek


dipl.inž.arh.


pomoćnik direktora za urbanističko planiranje

dr Aleksandar Jevtić



pomoćnik direktora za prostorno planiranje

Branka Mitrović


dipl.prav.


pomoćnik direktora za pravne poslove

Ljubica Rozić


dipl.inž.polj.


pomoćnik direktora za finansijske poslove

dr Olivera Dobrivojević



Vodeći prostorni planer

mr Ljubica Protić Eremić



Vodeći prostorni planer

Slavica Pivnički


dipl.inž. pejzažne arh.


Vodeći prostorni planer

Miroljub Lješnjak


dipl.inž.polj.


samostalni prostorni planer

mr Vladimir Pihler


dipl.inž.arh.


Samostalni prostorni planer

Radomir Ovuka


dipl.inž.arh.


Vodeći urbanista

Svjetlana Reko


dipl.inž.arh.


Vodeći urbanista

Jasna Lovrić


dipl.inž.arh.


Vodeći urbanista

Olivera Senković


dipl.inž.arh.


Vodeći urbanista

Jelena Jović


dipl.inž.arh.


Vodeći urbanista

Radovanka Škrbić


dipl.inž.arh


samostalni urbanista

Jelena Ignjatić


dipl.inž.arh. - master


samostalni urbanista

Lana Isakov


dipl.inž.arh. - master


samostalni urbanista

Mina Miličić


dipl. inž.arh. - master


samostalni urbanista

Zorica Sanader


dipl.inž.el.


vodeći planer za infrastrukturu

Zoran Kordić


dipl.inž.saob.


vodeći planer za infrastrukturu

Branko Milovanović


dipl.inž.polj.


vodeći planer za infrastrukturu

Milan Žižić


dipl.inž.maš.


vodeći planer za infrastrukturu

Dalibor Jurica


dipl.inž.geod.


vodeći planer geodeta

Milko Bošnjačić


Mast.dipl.inž.geodez.


vodeći planer geodeta

Ljiljana Jovičić Malešević


dipl.ek.


samostalni stručni saradnik na izradi planova

dr Tamara Zelenović Vasiljević



samostalni stručni saradnik na izradi planova

Tanja Topo


dipl.inž.zaš.živ.sred. - master


stručni saradnik na izradi planova

Teodora Tomin Rutar


dipl.prav.


Pravnik na izradi planske dokumentacije I

Dragan Morača


građ.tehn.


tehničar

Dejan Ilić


građ.tehn.


tehničar

Đorđe Kljaić


geod.tehn.


tehničar

Zlata Homa Budinski


geod.tehn.


tehničar

Radovan Ristić


el.tehn.


tehničar

Aljoša Dabić


el.tehn.


tehničar

Duško Đoković


građ.tehn.


tehničar-kopirant planova

Olivera Njegomir


dipl.mat.


Planer informacionog sistema

Milivoj Velimirović


inž.


Administrator informacionog sistema - MCITP

Sandra Javor Ivković


dipl.prav.


Stručni saradnik za pravne i opšte poslove I

Svetlana Bugarski


ek.


šef računovodstva

Valentina Pavlović


ек.техн.


knjigovođa

Zorica Talić


ek.tehn.


blagajnik

Dragana Mitrovčan


hem.tehn.


Administrativno-tehnički sekretar

Dragana Matović


gimnazija


Daktilograf-operater

Dragana Mitić


menadžer


Daktilograf-operater

Biljana Rebrek


graf.tehn.


arhivar

Đorđe Krčmar


kablovac


vozač-kurir