U Bijeljini od 31.maja do 2.juna 2018, uspešno je održan 14. međunarodni naučno-stručni skup – Letnja škola urbanizma zahvaljujući učesnicima i odličnoj organizaciji Direkcije za razvoj i izgradnju grada Bijeljine, Udruženja urbanista Srbije i Republičkog geodetskog zavoda Srbije. Skup je održan u etno kompleksu „Stanišići“ i učestvovalo je oko 180 učesnika iz Srbije, BIH (odnosno Republike Srpske) i Hrvatske.

